Ödeme Seçenekleri

kunduzkitap.com' nin ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.


Ödeme Seçenekleri 

Kapıda Ödeme
Bu hizmetimiz ile içiniz rahat bir şekilde siparişinizi dilerseniz şeffaf kargo ile isteyip kontrol ettikten sonra gelen kargo görevlisine ister nakit isterseniz kredi yada banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz.


Kredi kartı
kunduzkitap.com'den verdiğiniz siparişlerde kredi kartı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca 2 farklı kart ile yarı yarıya ödeme geçebilirsiniz. Taksitlerde tüm bankaların kredi kartları geçerlidir.

Kredi kartı puanıyla ödeme;
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Axess Chip ve Bonus paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz.
Kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanmak için, ödeme şeklini Kredi Kartı seçerek Ödemeye Geçin butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada Diğer Ödeme Yöntemleri Butonuna tıklamanız ve sonrasında puanla öde seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Tüm bankaların puan ile ödemesi geçerlidir.

Banka kartı
kunduzkitap.com verdiğiniz siparişlerin ödemesini banka kartı ile yapabilirsiniz.
Tüm bankalara ait debit kartlar geçerlidir.

Havale / EFT
kunduzkitap.com verdiğiniz siparişlerin ödemesini havale veya EFT ile yapabilirsiniz.
Bunun için siparişinizi oluştururken havale veya EFT ile ödeme adımında istediğiniz bankayı seçip siparişinizi tamamlayın.
Siparişinizi tamamladıktan sonra müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesinden, mobil şubesinden, banka şubesinden veya ATM’sinden para transferi işlemini gerçekleştirin.

Banka hesap numaralarımıza: https://www.kunduzkitap.com/banka-hesap-bilgilerimiz


Hediye Çeki
kunduzkitap.com üzerinden size hediye edilen tüm hediye çeklerinizin koduyla sitemiz üzerinden son ödeme sayfasında dilerseniz hediye çekinizle'de ödeme yapabilirsiniz.


Şimdi tıklayın ve kapıda ödeme rahatlığıyla alışverişe başlayın