Hakkımızda

Hakkımızda

Buraya girdiğine göre Kunduz'un kim olduğunu merak ettin. :)

Kunduz'dan satın aldığınız her ürünün bütün geliri tamamen kimsesiz çocukların eğitim ve yaşamları için harcandığını bilmenizi özellikle isteriz.

Kunduz'un mutfağında yayıncılık sektörüne gönül vermiş, bu alanda ilklere imza atmış, kitapları çok seven, işinin ehli bir ekip var.

Dünyanın, en çalışkan hayvanlarından biri olan kunduz, doğal mühendisliği, çalışanlığı, zekası ve istekliliği ile öne çıkar. Kunduz'u bu yüzden seçtik.

Ekip üyelerimizin en önemli ortak özelliği hem kitap hem de teknolojinin yıllardır içinde olmaları ve bu iki farklı -belki de zıt- kavramdan lezzetli tatlar çıkarabilmeleri.

Hayli bilinen yayınevlerinden, kitapçılardan, internet sitelerinden aynı hayal ile Kunduz'un sağlam baraj inşaları altında buluşan bu ekibin ortak gücü en sevdikleri işi yapıyor olmaları.

Sektörde şu ana kadar birçok ilki hayata geçiren Kunduz ekibi, bu sefer de internet üzerinden içerik satışında farklı bir müşteri deneyimi için kolları sıvayıp mutfağa girdi.

Okuyan, merak eden, yenilikleri seven, müşterilerine değer veren bu ekibin gözbebeği, milyonlarca kitap, çizgi roman ve dergiyi okurlarına sunan Kunduz herkesi daha çok okumaya davet ediyor ve sana sesleniyor:

Şimdi ne okumak istersin?


Neden Kunduz?

%100 Mutlu Okur

Biz de senin gibi kitapları çok seviyoruz. Üye olduğun andan sipariş sonrasına kadar her adımda memnuniyetin birinci önceliğimiz.


7/24 Müşteri Hizmetleri

Tüm soru ve sorunların için her zaman buradayız. “Müşteri Hizmetleri” servisimize, e-posta veya sosyal medya üzerinden 7 gün 24 saat, çağrı merkezimizden ise hafta içi 09:00 - 18:00 arası ulaşabilirsin.


Hızlı ve Kolay İade

Tek tıkla hızlı ve kolay iade kunduzkitap.com’da. Tek yapman gereken “Siparişlerim” sayfasına girerek iptal etmek istediğin ürünü seçmek. Bu kadar basit.


Güvenli Alışveriş

Güvenliğe ve gizliliğe önem veriyoruz. 256bit SSL* Güvenlik Sertifikası’na sahip kunduzkitap.com’da güvenle alışveriş yapabilirsin.

* SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.


Şirket Bilgileri:

kunduzkitap.com, bir M.Azmi Gökteke Markasıdır.

Şirket Resmi Adı: M.Azmi Gökteke

Vergi Numarası: 4060050909

Vergi Dairesi: Kocatepe

Mersis Numarası: 1456942142800017

Ticaret Sicil Numarası: 009726

İletişim: [email protected]